Spolu pre Slovensko: Charitatívny večer v spolupráci TV Markíza a Slovenskej sporiteľne

Televízia Markíza odvysiela v nedeľu, 7. júna 2020, so začiatkom o 20:30 jedinečný charitatívny večer s názvom Spolu pre Slovensko. V spolupráci so Slovenskou sporiteľňou prinesie na svoje obrazovky bohatý program plný emócií, v rámci ktorého sa známe slovenské osobnosti predstavia spoločne s hrdinami z prvej línie v boji s neviditeľným nepriateľom.

Diváci sa môžu tešiť na hudobné vystúpenia obľúbených interpretov, povzbudivé slová od osobností z celého Slovenska, zaujímavé informácie a skvelú zábavu. Významnou súčasťou večera bude finančná zbierka na podporu dôležitých charitatívnych projektov Nadácie Slovenskej sporiteľne a Nadácie Markíza zameraných na pomoc ľuďom postihnutých koronakrízou.

SPS-hudba-fbcover

Na divákov čaká bohatý program plný známych osobností, netradičných hudobných vystúpení, zaujímavých informácií, emócií a skvelej zábavy, ktorý má zároveň silný charitatívny rozmer.

Zapojiť sa do finančnej zbierky a pomôcť tak obetiam koronakrízy môže naozaj každý už teraz až do 30. júna, stačí zaslať darcovskú SMS správu v tvare: DMS (medzera) SPOLU na číslo 877, pričom cena jednej SMS je 2 eurá v sieti mobilných operátorov O2, Orange a Telekom.

Viac informácií na: https://nadacia.markiza.sk/aktualne/1998570_spolu-pre-slovensko-charitativny-vecer-v-spolupraci-tv-markiza-a-slovenskej-sporitelne

 

SPS-DMS-square